Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

   Tonia   Aschly  - nový člen rodiny
Obrazek
 
 Vážně je to tak,  přivezli jsme si psí holčičku,  aby byly síly vyrovnány (bylo nás tu nebezpečně málo ženských ).
 
Aschly je australská ovčanda,  neboli ausie, narozená 3.3. 
 
Říkáme jí Toni, ale nejvíc : mišinko, miláčku, pusinko, medvídku, muchlíku, štěňulko a pocem. Takže na co vlastně přiběhne,


ví jen ona sama. 
Je moc hodná, od první chvíle mazlík celé rodiny.Obrazek
Fretulky ji moc zajímají, ale zároveň neví, trochu se i bojí.Na první seznámování vše proběhlo docela pěkně, FanynObrazekka si s ní chtěla hrát, Macek si jí spíš nevšímá a Cecilka se snaží provokovat. Akorát že štěndo potřebuje spinkat každou chvilku, kdežto freťule se jí chtějí rochnit v chlupech, a to prý je moc důvěrností najednou a ještě se tak dobře neznají... Tak si to Toninka nechce nechat líbit.

Myslím , že nakonec to bude pelech plný chlupů, a nebudeme rozeznávat, čí jsou které, jak to bude všechno chrnět na jedný hromadě. Už se na to těším.


Docela rychle přišla na to, že tatínek je na kousání, kluk na honění a maminka se Zuzkou na mazlení. Holka není hloupá :-) 
 

26.5  štěně nám roste jako z vody. Váží 7 kilo, honí fretky,Obrazek spí v posteli, krade fretkám granulky, od svých je tahá za ocásky, no prostě už je tu pánem situace. Celou rodinu má otočenou kolem packy a vyžaduje neustálou pozornost.


Víkendy trávíme v budoucím bydlišti, z toho je nadšená !Obrazek Babička už méně, pak celý týden zasazuje zpátky kytičky, vyhazuje ty přelámané, zahrabává díry a uklízí roztahané hračky po domě a zahradě.                                                                                              Ale stejně je Toninka její miláček :-) 


Lumpárny nám v závislosti na růstu přibývají, okousané boty, smetáčky, košťata, rukávy, deky a bačkory také. Zato netknutých věcí nám rapidně ubývá....i tatínek už vypadá opotřebován štěnětem.

Obrazek


Výmluvný pohled : 

 já nic.... já  jsem  úplně  hodné štěňátko !

ten Tonia zvládá ze všeho nejlíp.

 3.6. - dnes ma Toni 3 měsíce., a užívá si nás ....ObrazekObrazek3.6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9.9. ....Blíží se  podzim a  Toni už je velký pes : :DDD9.9..jpg