Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rok 2010

1. 8. 2011

 Letos  nás čeká  radikální  životní změna a musíme zařídit a vyřešit spoustu  starostí. Tentokrát  potřebujeme  pomoc  nejen  finanční, ale i  pomocnou ruku.   Budeme  fungovat  jako  útulek  jen v těch nejnutnějších případech, a uvítám  opravdu  pomoc. 

V příštím roce už  budeme mít i větší  prostor  pro  činnost. 

20.8.2010  nový azylant hledá svoji rodinu. Jmenuje se Iggy ( adoptovaný),i3.jpg je moc hodný a čistotný. Zatím není kastrovaný, ale to můžeme zařídit. Je asi dva roky starý, i2.jpgzdravý a mohl by se ho ujmout i začátečník.Ted je v azylu v Liberci. Potřebuje jen hrát si a běhat a povídat. i1.jpg

 

 
 
 
 
 
**********
24.7.2010 k nám přišel Matýsek. mates.jpg
 ( Adoptovaný)
 

Dvouletý malinkatý šmudlík. Je moc roztomilý, hodný, nekousavý  a hravý miláček. Klidně by ho mohl mít i začátečník, jen je potřeba ho vykastrovat, aby ho nehonily hormony. matysek.jpg
 
mat.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bude z něho úžasný kamarád, ráda bych, aby našel novou milující rodinu. Moc to potřebuje.
 
 
27.7. Matýsek je opravdu zlatíčko, je tak hodnoučký! Čistotný, nekousavý, hravý miláček malinkatý. Ted si tu hraje se štěnětem, je to docela psina. Vůbec se nebojí, naopak, jako by na psa byl zvyklý.
S čistým svědomím ho doporučuju pro začátečníka.
 
 

ma.jpg

30.7 odjel Matýsek za kamarádem do Kladna. Tam už snad našel svuj domov a rodinu :-)
************
 
 
 
 
**************
 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přehled komentářů

komentáře 2010

(I., 2. 8. 2011 22:06)

(IvaD., 27. 1. 2010 19:40)
Holky všechny, moc Vám děkuju, ja to sem nepsala proto, aby se snesla snůška chvály na mne. Já si jsem vědoma velké podpory od všech rozumných a hodných lidí, vážím si jí. To byl vzkaz těm ..... a už splnil svůj účel,takže smáznu a zas tuto stránku jen věnuju fretulím.Děkuju :-)


Držím palce (Aďa, 27. 1. 2010 19:10)
Vždy,keď čítam,že sa našla fretka,mám slzy v očiach.Obdivujem vašu prácu,ako to zvládate.Ja by som vašim neprajníkom odkázala,čo viac spravili pre tie malé kožušky.Strašne VáM držím palce,aby ste to zvládali aj naďalej tak dobre,lumpíci VáS potrebuju.


P.S. (Věrná Obdivovatelka, 27. 1. 2010 16:39)
Ještě jsem chtěla dodat - LIDÉ, NESTYĎTE SE VYJÁDŘIT, CO CÍTÍTE!! Opravdu nic necítíte?


Drahá Boženko, (Věrná Obdivovatelka, 27. 1. 2010 16:34)
Když to tady čtu, neubráním se slzám. Vás by měli do zlata zasadit a svatořečit!!! A to nejméně a minimálně. Jste opravdu velmi nevšední člověk, tak plný lásky a pochopení k bližnímu. Jste tolerantní a schovívavá dokonce i k těm, kteří vám tolik, tolik ublížili... Nevzdávejte svůj boj!! Není marný!! Jsme s vámi...


Děkuji, že jste (dáša,, 26. 1. 2010 21:54)
Vážená paní Dolhyová, jestli a jak vás někdo pomlouval nevím, děláte záslužnou práci a pomohla jste mi ochotně radou, když se nám ztratil freťák a také když jsme sháněli nového. Není ten, aby se zavděčil lidem všem. Když člověk dělá veřejnou činnost, vždy se bohužel najde někdo, komu se nelíbí. Držte se a pokračujte, jste výborná, lepší než leckdo, kdo vás pomlouvá a nic pro fretky nedělá.

komentáře 2010

(I., 2. 8. 2011 22:01)

Kulík sa má na Slovensku fajn aj s Bubíkom,je totálny pohoďák,naháňajú sa po celom dome do vyčerpania a potom zalezú každý do svojho šuplíka v skrini,tam sú cez deň najradšej,alebo do postele,počuť iba odfukovanie.Kulík má 2kg a punkový účes,hoci ako ho vyhladkáme má "kefu"na hlave.A maznáme sa s nimi až nás oblizujú.Miluje čerstvé žltko priamo z kurína:Sme za oboch veľmi vďačný pani DOLHYOVEJ,po strate nášho nám bolo strašne ťažko a rozhodli sme sa dať domov Kulíkovi a Bubíkovi a oboch sme si zamilovali,sú úžasný.Pani DOLHYOVEJ prajem veľa úspechov v ďalšej práci,je úžasné,čo robí pre fretky a ĎAKUJEM.
°°°°
Je to tak, máte pravdu
ÚTULEK
Jájinka
28. 1. 2010 22:02
Naše - promiňte mi to přivlastnění, ale tak to prostě cítím a nemohu se tomu ubránit - NAŠE pani Iva je asi čarodějka nebo věštkyně, nám taky dokázala přesně říci, co naší freťulku trápí, a to ani neměla výsledky krve!!
Díky, paní Ivo, za to, že jste. A zůstaňte stejná, jinak nevím, co bysme si počali. Přinejmenším by byla nuda.
°°°°
Držíme palce
ÚTULEK
Lucy
28. 1. 2010 15:03
Paní Dolhyová, opravdu jsme rádi, že je tu taková stanice, která pomáhá fretkám :-) a velmi dobře radí lidem. Stačilo, abychom Vám řekli, jaké problémy měla naše fretečka a vy jste hned věděla i podle výsledků z krve, co je to za nemoc. Doufám, že Kulík se má na Slovensku dobře, měli jsme ho od Vás mít a pak se nám kluci skamarádili a jeli na Slovensko. Snad si na nás pamatujete. Pravidelně sledujeme Vaše stránky a pořád Vám držíme ve všem palce, protože Vy jste tu pro fretečky a jen a jen pro ně. Držte se.
°°°°
Nemůžu uvěřit
ÚTULEK
Ještě Věrnější
28. 1. 2010 08:56
tomu, že Vám zase ty hajzlové hází klacky pod nohy!! Včera mi volala kamarádka a všechno všecičko mi to pověděla, nic nevynechala. Fuj, hanba!!! Ale hlavně, že se všechno v dobré obrátilo, zase jste všem závistivcům a zlým lidem ukázala, jakou máte sílu a jak mocinky moc je ve Vás dobra. Držím Vám palečky. Ale stejně by mě zajímalo, co Vám vlastně kdo závidí.